A A A

Oferty pracy

Doradca podatkowy - menedżer wyższego szczebla

Zakres obowiązków:

  • monitoring otoczenia i wsparcie zarządu w budowaniu strategii firmy
  • kształtowanie polityki cenowej firmy
  • sporządzanie ofert na świadczenie usług doradztwa podatkowego, księgowych i kadrowo-płacowych
  • negocjowanie kontraktów
  • wsparcie zarządu w budowaniu polityki kadrowej firmy
  • dbanie o wysoką jakość świadczonych usług dla Klientów
  • budowanie przewagi konkurencyjnej firmy
  • weryfikacja prawidłowości rozliczeń podatkowych Klientów
  • reprezentacja Klientów przed urzędami i prowadzenie spraw podatkowych Klientów (postępowań)
  • sporządzanie i wysyłanie deklaracji podatkowych do właściwych urzędów
  • monitorowanie zmian w prawie podatkowym
  • bieżące wsparcie działu księgowego i kadrowego
  • identyfikacja i rozwiązywanie problemów podatkowych
  • raportowanie o potrzebach szkoleniowych pracowników
  • prowadzenie szkoleń wewnętrznych
  • opracowywanie i wdrażanie procedur wewnętrznych oraz kontrola ich przestrzegania
  • przygotowywanie materiałów o tematyce podatkowej (newsletter podatkowy, media społecznościowe)

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość przepisów podatkowych
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • orientacja na cele i efektywność w działaniu
  • umiejętność rozwiązywania problemów
  • zdolności decyzyjne i analityczne
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • min. dwuletnie doświadczenie na stanowisku menedżerskim
  • mile widziane doświadczenie w kancelarii podatkowej lub w dziale doradztwa podatkowego w biurze rachunkowym
  • wymagany j. angielski

Oferujemy:

  • odpowiedzialne i samodzielne stanowisko
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • udział w ciekawych projektach
  • pracę pełną wyzwań
  • wynagrodzenie adekwatne do obowiązków i efektów pracy

Prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego w j. polskim i angielskim na adres ps@ps-consulting.pl.

Samodzielny/a księgowy/a

  • prowadzenie pełnej księgowości spółek z kapitałem polskim i zagranicznym
  • prowadzenie książek przychodów i rozchodów
  • rozliczanie transakcji krajowych i zagranicznych w walutach obcych i pln
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych
  • rozliczenia międzyokresowe kosztów
  • sporządzanie deklaracji PIT/CIT/VAT
  • sporządzanie deklaracji na podatek od nieruchomości
  • sporządzanie sprawozdań finansowych, GUS, NBP

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość przepisów o rachunkowości i prawa podatkowego
  • min. dwuletnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku na pełnej księgowości
  • umiejętność obsługi programów księgowych Rewizor GT, Rachmistrz GT będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego
  • dostęp do bogatych materiałów szkoleniowych
  • miłą atmosferę w pracy
  • jasną i stabilną ścieżkę zatrudnienia

Specjalista ds. kadr i płac

  • prowadzenie dokumentacji kadrowej i płacowej, w tym akt osobowych
  • prowadzenie ewidencji czasu pracy
  • sporządzanie umów o pracę
  • sporządzanie list płac
  • rozliczanie umów cywilnoprawnych
  • kontrola nad terminami ważności szkoleń bhp i badań lekarskich
  • kontrola umów terminowych
  • rozliczenia z ZUS i PIT
  • sporządzanie deklaracji PIT i DRA
  • sporządzanie raportów na potrzeby pracodawcy i instytucji zewnętrznych

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń i prawa podatkowego
  • min. dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość programu ZUS Płatnik i programów kadrowych
  • umiejętność obsługi programów R2Płatnik, będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • umowę o pracę na 1/5 etatu lub umowę zlecenia

List motywacyjny oraz CV ze zdjęciem wraz z klauzulą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883).”

prosimy przesyłać na adres: ps@ps-consulting.pl

Aktualnie poszukujemy: księgowych, kadrowych, doradców podatkowych oraz specjalistów ds. pozyskiwania nowych klientów.