cennik

Cennik usług - kancelaria finansowa w Brzegu

Nasze doświadczenia dobitnie pokazują, że w obszarze księgowości i prawa podatkowego cena za usługi świadczone przez biura rachunkowe odzwierciedla ich jakość.

Wszędzie tam, gdzie niezwykle ważna jest dokładność i nieustanna aktualizacja swojej wiedzy, potrzebny jest czas. Czas, który pracownicy przeznaczają na podwójną weryfikację i czas, kiedy nie wykonują czynności księgowych, tylko pozyskują wiedzę i nowe umiejętności.

A więc, ile jest warte dla Ciebie bezpieczeństwo Twojego biznesu? Dla nas spokojny sen Klientów jest bezcenny, a zapewniamy go dzięki poświęcaniu odpowiedniej ilości czasu na aktualizację wiedzy i podwójne weryfikacje.

Cena za prowadzenie księgowości oraz spraw kadrowo-płacowych uzależniona jest od ilości zapisów dokonanych w ewidencji księgowej i rejestrach VAT oraz od ilości zatrudnionych pracowników.

 

Chcesz otrzymać szczegółowy cennik usług księgowych i kadrowo-płacowych?

Jeżeli chcesz uzyskać ofertę prowadzenia ksiąg spółek (sp. z o.o. lub S.A.), to zadzwoń do nas: + 48 660 817 130 lub napisz: ps@ps-consulting.pl - cennik usług otrzymasz po odpowiedzi na kilka naszych pytań o zakres prowadzonej przez Ciebie działalności gospodarczej.

Cennik usług dla JDG (jednoosobowa działalność gospodarcza) dostępny jest tutaj, a szczegółowe informacje o usługach dla JDG znajdziesz na stronie: Księgowość dla JDG.

Cennik usług - biuro rachunkowe PS Consulting Sp. z o.o.