doradztwem w obszarze księgowości i prawa podatkowego - droga w labiryncie

Zespół biura rachunkowego

nasz zespół Patrycja SzypulskaSzefowa biura rachunkowego

Cześć! Nazywam się Patrycja Szypulska i jestem prezesem zarządu Kancelarii Finansowo-Księgowej PS Consulting sp. z o.o. Szczegółowe informacje o mnie i o moim doświadczeniu dostępne są tutaj oraz na stronie www.patrycja-szypulska.pl. Możesz je także pobrać w formie pdf. Zapraszam!

 

Zespół biura rachunkowego

Do mojego zespołu należą zarówno doświadczeni księgowi z pokolenia baby boomers, jak i zaangażowani absolwenci kierunków ekonomicznych z pokolenia XYZ. Zapewniam, że tam gdzie wiedza i życiowe doświadczenie łączą się z kreatywnością i zapałem do pracy, tam można osiągać ponadprzeciętne rezultaty.

 

W moim zespole pracują:

asystentkiksięgowekadrowe i analitycy biznesowi, a także radcy prawni, doradcy podatkowi i doradcy biznesowi w ramach partnerskich umów o współpracę. Mój zespół pracowników składa się ze stażystów, praktykantów, młodszych specjalistów, specjalistów i starszych specjalistów - razem wspieramy naszych klientów świadcząc usługi księgowe, kadrowo-płacowe i usługi analizy finansowej.

 

Co wyróżnia mój zespół?

Potrafimy trafnie przewidywać konsekwencje działań rekomendowanych naszym Klientom i odpowiednio przygotowujemy ich do kontroli organów państwowych. Efektywnie zarządzamy pracą całego zespołu księgowego, zapewniamy zdalne i mobilne wsparcie największym Klientom, ku ich ogromnemu zadowoleniu. Niezwykle szybko odnajdujemy się w kwestiach kadrowo-płacowych i mamy wzór doskonałej organizacji spraw administracyjnych. Ponadto, zapewniamy ochronę danych i ciągłość pracy czuwając nad systemami IT i wspieramy naszych klientów znajomością meandrów prawa. Rozwijamy się szybko i zgodnie z realiami współczesnej gospodarki cyfrowej.

Wszyscy moi pracownicy swoim codziennym zaangażowaniem i wzajemnym wsparciem zapewniają Klientom bezpieczeństwo w obszarze księgowości i prawa podatkowego, dlatego dbam o nieustanny rozwój, pogłębiając ich wiedzę i umiejętności w drodze licznych szkoleń i kursów.

 

Więcej informacji o tym dlaczego warto z nami współpracować znajdziesz w zakładce: Co nas wyróżnia?

Zespół biura rachunkowego PS Consulting Sp.  z o.o.