Kancelaria Księgowo-Finansowa - obrazek główny

Księgowość dla spółek z o.o. - biuro rachunkowe online

Patrycja SzypulskaWitaj! Nazywam się Patrycja Szypulska, a to jest moje biuro rachunkowe online! Specjalizujemy się w prowadzeniu pełnej księgowości dla spółek z o.o. przez Internet oraz w usługach analiz finansowych

To my księgujemy dokumenty, które przesyłasz!
To my weryfikujemy poprawność faktur, które wystawiasz!
To my wysyłamy deklaracje podatkowe do urzędów!
To my reprezentujemy Cię przed ZUS i US!
Dodatkowo, dzięki analizom finansowym pomożemy Ci prowadzić biznes! 

Więcej informacji o nas znajdziesz klikając w ten link.

 

Biuro rachunkowe online - Dyrektor Finansowy na godziny!

Nasze biuro rachunkowe wykona dla Ciebie dwa rodzaje zadań: 
Usługi księgowe i kadrowo-płacowe – poprowadzimy z pełną odpowiedzialnością księgowość spółki z o.o., kadry i płace.  Prowadzimy księgi rachunkowe podmiotów krajowych i zagranicznych. Sporządzamy sprawozdania finansowe i raporty na potrzeby zarządu oraz instytucji zewnętrznych. Opracowujemy politykę rachunkowości i dostosowujemy zakładowy plan kont do specyfiki działalności firmy. Przy przejęciu ksiąg w trakcie roku dokonujemy weryfikacji księgowo-podatkowej od początku roku - szczegółowy wykaz działań, jakie zrealizujemy dla Ciebie możesz pobrać tutaj. 
Usługi analizy finansowej – dostarczymy spersonalizowane raporty finansowe, które pomogą Ci ustalać kierunek rozwoju Twojego biznesu.

 

Usługi księgowe i kadrowo-płacowe dla spółek  z o.o. 

labirynt To nie jest oferta programu do księgowości z nadzorem osobistej księgowej. Nie. To jest oferta kompleksowego prowadzenia pełnej księgowości spółki z o.o. w formie zdalnej

Jaka jest różnica?

Kupując dostęp do programu księgowego większość zadań będziesz musiał wykonać osobiście, a dedykowana księgowa odpowie na Twoje pytania. Takie rozwiązanie wybierają przedsiębiorcy, którym zależy przede wszystkim na niskiej cenie usług księgowych.

My prowadzimy pełną księgowość Twojej spółki z o.o., a to oznacza, że nasz zespół księgowych wykonuje prawie wszystkie zadania z zakresu księgowości za Ciebie! To jest realna pomoc w prowadzeniu firmy, bo oszczędzasz czas, który możesz przeznaczyć na tworzenie strategii biznesowej, która pomoże Ci zwiększać przychody! Takie rozwiązanie wybierają przedsiębiorcy, którym zależy na szybkim rozwoju ich firm.


Więcej informacji o naszych specjalizacjach znajdziesz klikając w ten link.

 

Biuro rachunkowe PS Consulting – jak wygląda współpraca?

Cały nasz zespół pracuje dla Ciebie – choć otrzymujesz kontakt do dedykowanej księgowej, to w naszym biurze rachunkowym każda księgowa zajmuje się Twoimi sprawami, byśmy mogli reagować szybko na pilne sprawy w każdy dzień roboczy!
Komunikacja online – kontaktujemy się poprzez spotkania online, maile, telefony oraz Panel Klienta, w którym umieszczasz wszystkie dokumenty, które mamy zaksięgować – wszystkie sprawy załatwisz zdalnie.
Dedykowany program do wystawiania faktur – otrzymujesz dostęp do intuicyjnego Programu Subiekt123, w którym wystawiasz faktury, a my sprawdzamy ich poprawność!
Dedykowany program do przesyłania dokumentów – otrzymujesz dostęp do Programu Portal Biura, gdzie umieszczasz dokumenty, który my księgujemy! To my prowadzimy Twoją księgowość, a Ty masz stały podgląd do wszystkich dokumentów.
Informacje o wysokości podatków – to my wysyłamy deklaracje podatkowe do urzędów i przesyłamy Ci wyliczone przez nas wartości podatków do zapłaty – im szybciej dostarczasz dokumenty, tym szybciej zamykamy miesiąc.
Odpowiedzialność za księgowość – bierzemy pełną odpowiedzialność za to, co robimy! Posiadamy obowiązkowe ubezpieczenie OC, a także dodatkowe ubezpieczenia celem ochrony interesów naszych Klientów (ubezpieczenie nadwyżkowe OC przedsiębiorcy prowadzącego usługowo księgi rachunkowe, ubezpieczenie OC przedsiębiorcy wykonującego określone czynności doradztwa podatkowego, ubezpieczenie OC przedsiębiorcy prowadzącego obsługę kadrowo-płacową).

Więcej informacji o tym co wyróżnia nasze biuro rachunkowe znajdziesz klikając w ten link.

 

Jakie są zadania biura rachunkowego?

Zadaniem biura rachunkowego jest przedstawić wykonywane przez Twoją spółkę z o.o. operacje gospodarcze w formie wymaganej przepisami prawa. Co to znaczy? Ty prowadzisz biznes i tworzysz dokumenty potwierdzające to, co robisz, a księgowa przypisuje te dokumenty do odpowiednich kategorii i wylicza Twoje zobowiązania względem organów państwowych. Tyle i aż tyle. Na to potrzeba mnóstwo czasu i nieustannej aktualizacji wiedzy, bo przepisy zmieniają się kilkanaście, a czasami nawet kilkadziesiąt razy w roku i to księgowa jest odpowiedzialna za to, by być na bieżąco i wszystkie dokumenty przypisać do właściwych kategorii. Księgowa nie wykona za Ciebie analizy finansowej czy biznesowej Twojej firmy.

 

labirynt z kulkami

Analiza finansowa dla spółek z o.o.

U nas jest inaczej - pomożemy Ci prowadzić biznes! Dzięki wiedzy, umiejętnościom i doświadczeniu Patrycji Szypulskiej (kliknij tutaj) otrzymasz od nas spersonalizowane raporty finansowe, które pomogą Ci ustalać kierunek rozwoju Twojego biznesu. Analiza finansowa jest podstawą wykonania dobrej analizy biznesowej, na podstawie której określasz strategię biznesową, czyli „jak i w jakim czasie” Twoja spółka wygeneruje zysk o określonej wysokości.  W zależności od Twoich potrzeb i skali działalności przygotujemy dla Ciebie wzory raportów, które uzupełnimy o bieżące dane w każdym miesiącu. 


Co jeszcze? Otrzymujesz możliwość konsultacji indywidualnych online z Patrycją Szypulską – certyfikowaną księgową i certyfikowanym audytorem wewnętrznym, która odbyła liczne szkolenia z zakresu analiz finansowych i biznesowych, automatyzacji i robotyzacji, by pomagać przedsiębiorcom optymalizować prowadzenie biznesu. Podczas konsultacji otrzymasz konkretne informacje z perspektywy analityka i przedsiębiorcy, które w powiązaniu z wynikami finansowymi Twojej firmy pozwolą Ci ustalać zakres działań biznesowych i kolejność ich wdrażania, by Twoja firma generowała większe zyski.

 

Ile kosztuje księgowość spółki z o.o.?

Zadzwoń lub napisz do nas i zamów indywidualną ofertę na zdalną obsługę Twojej spółki z o.o.!

Patrycja Szypulska - Prezes Zarządu

+48 660 746 735

ps@ps-consulting.pl 

 

Biuro rachunkowe PS Consulting:

- pomoże Ci założyć spółkę z o.o.
- poprowadzi pełną księgowość, kadry i płace spółki z o.o.
- przygotuje spersonalizowane raporty finansowe, które pomogą Ci ustalać kierunek rozwoju Twojego biznesu

 

Jeśli prowadzisz sklep internetowy (e-commerce), to szczegółowe informacje o naszych usługach znajdziesz na stronie: Księgowość dla e-commerce.

Księgowość dla spółek z o.o. | Usługi księgowe, kadry i płace dla spółek z  o.o. online