nasze biuro rachunkowe - obrazek z labiryntem

Usługi księgowe, kadrowo-płacowe i analiza finansowa dla firm

Dla kogo jest nasza oferta?

Cześć! Nazywam się Patrycja Szypulska i od ponad 10 lat prowadzę biuro rachunkowe. Razem z moim zespołem świadczymy usługi księgowości, usługi kadrowo-płacowe oraz usługi analizy finansowej dla firm z sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Szczegóły poniżej!

 

Księgowość dla istniejących firm

Naszymi Klientami są przede wszystkim spółki z kapitałem krajowym i zagranicznym (sektor MMŚP), które poszukują solidnego wsparcia w obszarze rachunkowości i prawa podatkowego, a także większe firmy funkcjonujące w formie działalności gospodarczej (JDG), które szukają nowoczesnego biura rachunkowego i realnej pomocy w kwestiach finansowych w ramach prowadzeniu biznesu.

 

Księgowość dla początkujących przedsiębiorców

Naszą misją jest pomoc przedsiębiorcom odnaleźć się w labiryncie liczb, a jedną z naszych wartości biznesowych - edukacja, dlatego chętnie współpracujemy z początkującymi przedsiębiorcami. Pomagamy dopinać formalności przy zakładaniu spółek z ograniczoną odpowiedzialnością oraz przy rejestracji jednoosobowych działalności gospodarczych (JDG) oraz nawigujemy przedsiębiorców po ich prawach i obowiązkach dotyczących kwestii księgowych, rachunkowych, podatkowych i finansowych - jednym słowem "wszystko, co dotyczy LICZB" ;)

Szczegółowe informacje o naszej ofercie znajdziesz na stronie Startuj z nami!

 

Obsługa klientów z całej Polski

Współpracujemy z przedsiębiorstwami z całej Polski (księgowość, kadry i płace online). Świadczymy usługi z naszego biura, które mieści się w niedaleko Brzegu (Zielęcice), ok. 40 km od Wrocławia. Ponadto, wspieramy Klientów w ich siedzibach w odległości do 100 km od Brzegu.

 

nasz zespół Patrycja SzypulskaSpecjalizacje branżowe PS Consulting Sp. z o.o.

Jak każde biuro rachunkowe mamy swoje specjalizacje, czyli "to, co w ramach świadczenia usług księgowych lubimy najbardziej" :) W toku długoletniej współpracy z naszymi Klientami, a także podczas niezliczonej liczby szkoleń i webinarów, nauczyliśmy się czego potrzebują firmy z konkretnych branż, które to branże dzisiaj wskazujemy jako nasze specjalizacje.

Dla nas "specjalizacja" to przede wszystkim zrozumienie rodzajów i źródeł problemów, jaki pojawiają się w konkretnych branżach, a także wiedza na temat specyfiki prowadzenia działalności w danej branży, która wynika nie tylko z obowiązujących przepisów prawa, ale także z otoczenia rynkowego.

Zajrzyj na stronę Nasze specjalizacje - branże i sprawdź czy na co dzień pomagamy firmom takim jak Twoja. Zapraszamy do współpracy!