doradztwem w obszarze księgowości i prawa podatkowego - droga w labiryncie

Kancelaria Finansowo-Księgowa PS Consulting sp. z o.o.

Patrycja Szypulska kim jesteśmyDrogi Przedsiębiorco, poznajmy się!

Kancelaria Finansowo-Księgowa PS Consulting sp. z o.o. jest połączeniem nowoczesnego biura rachunkowego z kompleksowym doradztwem w obszarze księgowości i prawa podatkowego, realizowanym przez Prezesa Zarządu Spółki – Patrycję Szypulską.

Jako zespół doskonale rozumiemy współczesne realia gospodarcze i mamy świadomość jak ważne dla dobrze prosperującego biznesu jest dostarczanie sprawdzonych informacji na potrzeby zarządzania, a także prowadzenie ksiąg rachunkowych w sposób zgodny z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa i bezpieczny z punktu widzenia stosowanych narzędzi optymalizacyjnych.

Przykładamy ogromną wagę do nieustannego zdobywania wiedzy i poszerzania kompetencji naszych pracowników, by z pełną odpowiedzialnością realizować cele stawiane nam przez naszych Klientów.

Zapewniamy obsługę w językach polskim i angielskim, wysoko cenimy profesjonalizm świadczonych przez nas usług i jesteśmy otwarci na współpracę z każdą firmą, dla której liczy się bezpieczny rozwój, jakość i partnerskie relacje biznesowe. Z nami odnajdziesz drogę w labiryncie liczb!

 

Więcej informacji o zespole Kancelarii Finansowo-Księgowej PS Consulting.

Biuro rachunkowe PS Consulting Sp. z o.o.