nasze biuro rachunkowe - obrazek z labiryntem

Jak działa biuro rachunkowe PS Consulting Sp. z o.o.?

W dobie nieustannych zmian systemu podatkowego, a także zaostrzających się kar dla przedsiębiorstw i zwiększonego nacisku na osobistą odpowiedzialność kadry managerskiej, celem działalności Kancelarii Finansowo-Księgowej PS Consulting sp. z o.o. jest zapewnienie Klientom bezpieczeństwa rozwoju w obszarze księgowości i prawa podatkowego.

 

 nasz zespół Patrycja SzypulskaCo wyróżnia nasze biuro rachunkowe?

 

Co jeszcze?

  • Przyjmujemy perspektywę przedsiębiorcy, współtworzymy finansową część strategii działania firmy, stając się partnerem w prowadzeniu biznesu.
  • Dzięki praktycznej znajomości narzędzi audytorskich dostrzegamy tzw. big picture i spoglądamy na każdą kwestię uwzględniając punkt widzenia przedsiębiorcy i jednostki audytującej, dzięki czemu spółki szybko i bezboleśnie przechodzą przez coroczny audyt finansowy.
  • Zapewniamy obsługę księgową w językach polskim i angielskim.
  • Wykazujemy się dużą elastycznością w realizacji zleconych zadań i pracujemy także na systemach informatycznych naszych klientów, świadcząc usługi w ich siedzibie, uzupełniając niejednokrotnie braki kadrowe w działach księgowości lub realizując nadwyżkę zadań w tym obszarze wynikającą z sezonowości danego biznesu.
  • Posiadamy aktualne informacje w zakresie przepisów prawa i umiejętność ich praktycznego zastosowania, bo w każdym miesiącu bierzemy udział w szkoleniach i kursach, które podnoszą nasze kwalifikacje i aktualizują wiedzę o nowe rozwiązania podatkowe.
  • Biuro rachunkowe posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC, a także dodatkowe ubezpieczenia celem ochrony interesów naszych Klientów (ubezpieczenie nadwyżkowe OC przedsiębiorcy prowadzącego usługowo księgi rachunkowe, ubezpieczenie OC przedsiębiorcy wykonującego określone czynności doradztwa podatkowego, ubezpieczenie OC przedsiębiorcy prowadzącego obsługę kadrowo-płacową).
  • Naszą pracę cechuje ogromna dokładność i rzetelność, co sprawia, że poziom jakości naszych usług jest podstawą otrzymywanych rekomendacji.
  • Dbamy o rozwój naszego zespołu poprzez poszukiwanie młodych pracowników z zacięciem do liczb i ponadprzeciętną chęcią rozwoju zawodowego.

 

Co jeszcze zapewnia nasze biuro rachunkowe swoim Klientom? Zajrzyj tutaj lub odwiedź sekcję Nasze usługi.